Červenec 2014

Časopis W.Í.T.C.H. 07/14

25. července 2014 v 22:27 | *Sofii* |  W.Í.T.C.H.

Vím,vím časopis jsem jěště nevyfotila,ale na titulní strance je Will s Irmou tak jsem nějaký obrázek Will a Corny vybrala a dala jsme ho sem.:D
Taaak a k časáku.Tittulní strana se mi strašně libí :D.
Komix uvnitř se samozřjemě (to už všichni dáávno víme) opakuje,ale mě to vůbec nevadí,protože ty začateční příběhy jsou podle mě nej.:)Hlavně to bylo krásný když vysvobodily Taranee a vrátily se domů..:3 :)
Jinak obsah mě trochu zklamal...
Čekala jsem že když už opakují děj,tak by mohly být aspon nové vymyšlené článečky...
Jěště ke všemu když jsou ty članky z minuleho roka..No nic :)
Test kdybych ho nepsala ,jak jsem říkala minulý rok,tak by byl dobrý:)).
No dobře musím jěště říct že horoskop se neopakovala asi po ničem :).
Dárek:Řetízek na nohu,no tak jako nevím jestli to budu nosit,ale možná někdy joo :D :)
A chtěla bych se omluvit za to,že nedavám moc článku.
Není to kvůli tomu že bych měla málo času...to vůbec..času mám spousty..Ale no mám ted nějaký problémy s dýchaním a taky jsem poznala aspon z poloviny kdo jsem,je to zvláštní :)
No nic...mějte se pěkně a uživejte prázdnin :)

Irmaa :3

21. července 2014 v 14:30 | *Sofii* |  Irma Lairová
Taky u vás ted prší? :)
Po tom vedru je to osvěžující :D :)

Itálie+Rakousko :)

20. července 2014 v 19:22 | *Sofii* |  Moje kecy
Rakousko-To byl první týden.Počasí bylo nádherné a příroda okolo taky!
Fakt jako by ses objevil někde kde jěště nepřišli lidi a všechno nezničili..Protože to byl nějaký chraněný park (přes celou naší vesnici) tak se tam nesmělo kácet.Lidi vyhazovali odpadky a na všechny se usmívali a zdravili.
Fakt pěkné a pro mě-když žiju v našem hnusném městěčku,zajímavé :D.
Na horách jsem tam byla jenom 2x,protože zaprvé jsem lenivá -.- ,ale taky protože mám momentalně něco špatného s dýchaním a kašláním.Takže jsem tam zůstavala a chodila se projít a tam jsem si s sebou naštěstí vzala časák W.í.t.c.h. ,takže to bylo dobrý.
Lidi tam strašně chovali zvířata.Nejlepší byly krávy :D Jsou to krásná zvířata :3.
Poslední den jsme se byli projít do jednoho udolí.Bylo to kráásný,pořad rovina ;D,kolem kopečky,vodopády,krávy :),a skoro žadní lidé :D

Itálie- To byla asi nejkrásnější dovolená :).Teda krom bydlení...
Bydleli jsme v takovém starém zámku,je tak 100 a něco let starý,přes den vše oukej,ale v noci..
Měla jsem pokoj a postel s bráchou,ketrý strašně v noci kopu,mluví ze spaní a tahá ze mě deku..-.-Pokoje tam byly obří a plné staráho nábytku,vonělo ta jako doopravdy na zámku.V noci jsmem nemohla usnout ,pořád jsem slyšela kroky,šustění atd...Děsně jsem se bála že jsem ani nevystčila hlavu z postele a byla jsem připlepená k bráchovi -_- Pak třískaly dveře a tákk..Ale nejhorší bylo ,že tatka (můj tatka je naprostý ateista v nic nevěří) uviděl v okně ducha,uplně přesně,prý to byla jen hlava,měl ostré rysy,Ital...Je to možné protože v tom domě žilo plno lidí...
Ale přes den..Báááječný,miluju moře :)
Jen tak když si člověk leží na pláži,pozoruje moře,nasavá mořský vzduch a cití na sobě sluneční paprsky :3 Hned bych tam bydlela :)
Ehm...teda ty rude fleky na těle nebyly moc super ani to loupaní,které jěště vlastně mám,ale co!Nikdy jsem se moc nemazala a prostě jsem..zapomněla :D
Jednou když bylo nepěkně jsme se šli projít po nějakéém městě..divala jsem se jako blázen do všech obchodů,ale nic o W.í.t.c.h jsem nenašla :/ Jen tam byla všude Violleta,to mě naštvala..a dost ,to už jako z Italie uplně vymizely?

No nebudu se dál rozepisovat v CČ dám pár foteček :) 2z Rakouska a 2z Italie :)

Jseeem zpět :)

19. července 2014 v 19:09 | *Sofii* |  Moje kecy
Taakže jak nadpis už říká jsem po 2týdnech zase tady!
Popravdě jsem ráda že jsem doma,ne že by se mi tom nelíbilo,ale...už to bylo dlouhé!:)
Zítra napíšu článek o obou dovolených+přidám fotečky:).
Dneska bych to už asi nedala,protože jedna jěště nemám stahnuté fotky v ntb e jsem trošičku unavená z 8hodinové jízdy -.- :)
A...tohle..dost mě to vyděsilo na mailu jsem našla zprávu z estranek že mi skončí blog či co..Nevím jestli to fakt tak bude..protože jestli to udělají tak nevím jestli budu mít sílu udělat vše odznou..Nemáte někdo s tím zkušenosti?:/
No..mějte se krásně,ted jdu oběhnout vaše krásné blogy :))

Prázdninová pouzička :)

8. července 2014 v 20:25 | *Sofii*
Né že bych z toho byla nadšená ale na 2týdny se tady neobjevím..Je mi to děsně líto,ale nemáme tady internet,ted píšu v kávarně přes bráchuv mobil..Tak snad na mě nezapomenete!:D
Hned jak se vrátím tak budu psát hodně článků atd atd..:)
Chtěla bych MOC poděkovat že Verča vyřídila můj vzkaz..Promin že jsem to po tobě chtěla ale nevěděla jsem vůbec jestli budu mít chvilku wifi..tak děkuju jsi zlatá :).
No mějte se pěkne mám vás ráda! :)

Dovolenká..:)

4. července 2014 v 0:13 | *Sofii* |  Moje kecy
Ahojte všichni :)),
Takže tohleto je především hlavně taková menší omluva ,protože jedu na 2týdny pryč (=1týden Italie,2týden Rakousko).
Nejsem si jistá,jestli tam bude wifina,ale myslím že jo :),takže na vaše blogy budu určitě chodit a komentovat :)
Horší to bude asi s tím mým blogem,neříkám že určitě ne (opravdu nevím),ale asi nebudu moc psát článku,jelikož nevím kolik času budu mít a taky si chci užívat spíše venku,ale tak někdy večer se asi určitě nějak ozvu nějakým článkem :)..Tak snad na mě nezapomenete :)
Jinak strašně se těším do Italie..nejen to moře,ale taky odtamtud pochází W.Í.T.C.H.,né?:)
Tak to bude určitě magické :)
No nic,nebudu vykécávat jdu už asi spát :)
Mějte se krásně prázdninově a užívejte každé chvíle :)

Jak jsem poznala W.Í.T.C.H

2. července 2014 v 23:17 | *Sofii* |  W.Í.T.C.H.

Hned na začátek Vám chci říct ,že nechci nikoho kopírovat (Terezu),která psala článek o tom jak poznala W.Í.T.C.H,je to pouze jen proto ,že se mi ten nápad/článek zálibil ,a proto napíšu stejný :)!.
Takže..nebylo to jak se dá čekat,že jsem je viděla na Nově jako seriál, o tom jsem ani neměla potuchy.Začalo to když mi bylo 7 a jeli jsme s rodinou do Turecka, už jako sedmiletá jsem strašně ráda četla jak knihy tak časopisy.
Stáli jsme na letišti a měli jěště spoustu času než mělo přiletět letadlo.Strašně jsem se nudila tak jsem s mamkou obcházela obchody,na dlouho jsme se zastavili v obchůdku s časopisama.
Jen tak jsem kolem bloumala ,když jsem uviděla strašně pěkně vypadajicí obálku časopisu ,kde stálo velkým napísem nadpis W.Í.T.C.H. Uplně mně nadchly ty obličeje na obálce, přišly mi strašně milé.
Šla jsem tedy za rodičemi a začala žadonit at mi to koupí,po chvíli přemlouvaní mi ho tedy koupili (Tehdy stál myslím pouze 36 kč :O).
No a začalo to :D.
Celé dva týdny co jsme byli na té dovolené jsem pořád dokola a dokola četla ten časpopis a byla z něho doslava na větvi.
Chtěla jsem aby se se mnou lidi bavili jen o W.Í.T.C.H tom jaké jsou a co dělají,přišli mi / a přijdou mi pořad :) užasné ,dokonalé a prostě upoutaly moji pozornost i srdce :).
Hned jak jsme přijeli začala jsem se o ně více zajímat,v té době jsme měli jen jeden starý počítač,ale já na něho stejnak nechodila takže jsem hledala informace mezi kamarádkami a v obchodech.
Skoro nikdo z mojí třídy je tehdy neznal, takže jsem jim o nich povidala.Nakonec si je skoro všechny zamilovaly.
Hrály jsme se na ně.Já byla obvykle Taranee :)
Pamatuju si jak jsme vzadu ve třídě dělaly že umíme létat a ,že máme kouzelnou moc ,že musíme přemoct imaginárního nepřítele ,který byl námi smyšlený a každá ho v hlavě viděla jinak :).
Moc obchodů s W.Í.T.C.H jsem nenašla a to mě celkem štvalo, takže jsem skončila jen u odebíraní časpisu.
Každý měsíc jsem dychtivě čekala na nové číslo,které mi pomohlo přenést se do jejich světa.
Smála jsem s něma,když byly spolu vtipkovaly a zažívalý užasné chvile, a měla obavy jako ony,když řešily nějaký zapeklitý ukol.
Roku (asi) 2009 jsem uviděla v knihovně W.knihy,byla jsem z toho uplně nadšená.V knihkupectví jsem bohužel nenašla nikdy žadnou W.Í.T.C.H knihu,tak jsem si popůjčovala všechny co jsou v knihovně ,i dneska si je někdy znovu půjčím a s radostí přečtu (Např. dneska :D)Na serial jsem narazila až minulý rok,bohužel tak pozdě já vím.
Ale i tak mi to vyrazilo dech :)Mělo to trochu jiný děj než v časáku,ale i tak ,prostě dokonalé kouzelné :)
A sjížděla jsem ty díly tak často ,že je asi některé umím nazpamět :D
Časem kolem roku 2010 jsem si všimla ,že začaly upadat a,že kamarádky se už o ně vůbec nezajímají a připadá jim to dětisnké.Trochu mě tím odradily,ale milovala jsem je dál nadevšecko!..
Takže jsem dále odebírala časopis ,radovala se z dárků, a obdivovala je,ale..už potichu.
Nezminovala jsem se už o nich před nikým ,protože jsem odjakživa člověk který mlčí a i když nesouhlasí,nebo dělá něco jiného ,tak prostě a jednoduše mlčí.
I ted nadale W.Í.T.C.H odebírám,pořád mě překvapujou (i když děj jede od začátku) a fascinují svojí chytrostí,origanilitou a vtipem :).
Vlastně, když se to tak vezme s W.Í.T.C.H jsem prožila polovinu dětství a ted i dospívaní :).
Jsou to užasné holky které ti vždycky zvednou náladu a nahodí usměv.Doufám ,že se přece jen (i když lidi tomu nevěří) W.Í.T.C.H znovu objeví na světlo a začnou být popularnější...:)
__________________________________________________________________
Jestli jste to přečetli až do konce tak Vám děkuju :D Asi to je chvilkama nuda :D
No těším se na Vaše komentáře :) Mějte se krásně a užívejte si léta :)

Will by me :)

1. července 2014 v 16:36 | *Sofii* |  W.Í.T.C.H.
Tak sem dávám Will,kterou jsem dokreslila včera :).
Zítra nebo dneska se pustím na Irmu(-pff to zní divně :D).
Snad se aspon trošičku libí ,kreslila jsem ji cca hodku a půl :)
Mějte se kráásně :) Jo a dole je kousek mýho vlasu :O :D