Únor 2015

Tvůj životní sen? :)

28. února 2015 v 15:05 | *Sofii* |  Moje kecy
Moc všem děkuju za super ohlasy na minulý článek a za vaše názory! Bezva vědět ,že máme podobné nebo stejné názory :).
Teď bych se vás jen chtěla zeptat jaký je váš životní sen? Máte nějaké cíle, přejete si šťastnou rodinu, dobrou práci a štesti? Nebo něco jiného?
Mě už neskutečně dlouhou dobu vrtá hlavou jak je většina nespokojená na školách, a já taky. Strašně ráda bych dělala celý život něco co mě bude bavit.. Nebudu muset jako ovce se všema ráno vstávat v 6 a celý den pracovat ,v něčem co mě nebaví..No ale to jěště uvidím. :D :)

Homosexualita

27. února 2015 v 10:29 | *Sofii* |  Moje kecy
Ahoj všichni :),
chtěla bych na tohle téma napsat článek ,protoze jsem ho uz hooodně dlouho plánovala ,ale nemohla jsem se k tomu dokopat :).
Hned na začátek tohle je můj názor a nikomu ho nevnucuju , takze budu chápat ,kdyz někdy nebudete souhlasit :).
Prijde mi ,ze homosexualita je stále hodně utlačovaná a to i presto ,ze uz zijem v 21.století..Coz je škoda..,protoze ,kdyby se za to některi nestyděli a byli jací doopravdy jsou určitě by vymizlo aspon pár neštastných manzelství..
Na druhou stranu je zas víc těch ,kteri se rádi projeví a ukazou nez treba pred 50lety ,coz je super :).
A taky jste si všimli (nebo aspon já to tak mám kolem mně) ,ze je více gayů nez lesbiček? :D Čím to je , ze by se holky víc radši podridily tomu vyhrazenému "normálu" ?
Jsem ráda ,ze jsou taky ty různé průvody, které se ,ale bohuzel konají většinou v Praze.
Někdy mě ale stále dostáva jak na to okolí reaguje ..Tak tvrdě odsuzujicí ,agresivně, znechuceně a se zaslepenýma očima se ridi to čemu věri většina- tedy ,ze v páru má být muz a zena a ne jinak..
Já sama jsem byla presvědčena ,ze jsem lesba ,(ted ,později.. jsem si uvědomila a naprosto smírila s tím ,ze jsem bisexualní a nestydím se za to :)), a rekla jsem to po čase rodičům ,ty reagovali v pohodě ,asi proto ,ze tatkův nejlepší kamarád je gay..babička se zatvrdila v tom ,ze je to blbý věk a ,to "prejde" :)..Rekla jsem to také pár kamarádům ,kterým doopravdy věrim,no nebudu se na tohle rozepisovat ..par jich mě celkem zaskočilo :).
Ale musím uznat ,ze být bi mi vůbec nevadí ,rekla bych dokonce ,ze je to výhoda..:D.
A vlastně.. jěště ve vedlejší tridě máme slečnu ,která se narodila jako holka s duší kluka..chce jít časem na operaci..drzim ji palce at ji všchno vyjde, ale neskutěčně mě zabolí ,kdyz vidím jak se ji někdy někdo vysmíval..Většinou se jěště ke všemu posmívaj lidi co mají sami se sebou problům a jsou hooodně zakomplexovaní :)
Takze na konec..-není se zaco stydět, je to láska jako kazdá jiná a kazdá láska je krásná ,kdyz jde od srdce a uprimně ,takze kašlat na nějaké neprejicí lidi a obrnit se posměškám, to ti lidi jsou chudáci :).
A váš názor?:)
Však je to tak hezké a roztomilé! :)

Přeměna

26. února 2015 v 8:20 | *Sofii* |  W.Í.T.C.H.
Omlouvám se, ze jsem tak málo aktivní a kdyz uz jo tak jen s obrázkama..:(


Krásná Elyon :)

22. února 2015 v 13:41 | *Sofii* |  W.Í.T.C.H.

Konečně víkend a jarní prázdniny!

21. února 2015 v 9:31 | *Sofii* |  Moje kecy
Ahoj,
tak konečně tu máme víkend a já se dočkala jarních prázdnin! :D Kdy máte prázdniny vy?:) Přemýšlím jak ten volný čas využiju .. Asi z poloviny se budu připravovat na přijimačky ..fakt zábava :D.. Ale ta druhá polovina nevímnevím :D. Chtěla bych někam zajet,ale no uvidím :D.
Tak pa,mějte se hezky :)


Diplomek a png,děkuju!!

18. února 2015 v 9:05 | *Sofii* |  Moje kecy
Ahoj,
sice trochu opozděně,ale prece jen to sem dávám! :D :)
Dostala jsem krásný diplomek od Saan za valentýnskou bleskovku-
a nádherné png srdíčko s Irmou od Will k oslavě 2. narozenin na jejím blogu-
Moc vám oběma děkuju! :3

Taranee a Sheila

17. února 2015 v 10:46 | *Sofii* |  Taranee Cooková
Pamatujete si na Sheilu? Bylo v hoodně dílech :) Ale já ji popravdě nikdy moc nemusela :D
Tenhle obrázek je myslím z nějakeho specialu :)

Pořád doma?! ~_~

15. února 2015 v 12:35 | *Sofii* |  Moje kecy
Ahoojky,

musím vám říct ,že opravdu z celého srdce nenávidím být nemocná. Kdyby to bylo aspoň jen to nachlazení, ale nr,.já prostě musím mí zánět středního ucha v obou uších, a to už skoro týden ležim doma a nic nedělám. Vypadá to,že aspoň začatkem tohotu týdnu zas budu chybět,ne že by mi scházela škola..to vůbec ne :D ale jak jsem pořá doma,jen s rodinou,která mi začina lízt na nervy (viz. můj bratr -___-).
chci už být zdravá!
Jinak uvítaly byste během tohoto týdne něco spíše o W. nebo třeba nějaký článeček (přemýšlela jsem o článku o lásce,jak ji vnímam/prožívam)?
Mějte se hezky!! :)


'Happy' valentýn :D

14. února 2015 v 9:05 | *Sofii* |  Moje kecy
Doufám,že si Valentýn užijete ,ne jako ja..co jsem nemocná a sama :D Nezapomínejte ,ale ,že valentýn je i svátek lásky ke komukoli..takže klidně mamce,kamarádce..:)

Ach ,jak tématický obrázek. :D