Duben 2015

No..ahoj

22. dubna 2015 v 11:40 | *Sofii* |  Moje kecy
Ahoj,
nebudu se zbytečně rozepisovat proč jsem tady tak dlouho nebyla...Jsem hrozná a jedno velké PROMIN vám všem posílám, nejen ze jsem neblogovala ale ani nekomentovala..No prostě děs..Ani ted nevím jak na tom budu, ale budu se snad snazit..
Nemám ted na blog moc čas :/ A hlavně dnešek mě dostal..Dneska jsme dostali vysledky ze strední a já se nedostala ani na jednu,.nevím jak to udělám,dám asi všude odvolání a uvidím..Ale je mi to šíleně líto a celý den brečím..
Nevím jestli má vubec cenu pokračovat blogovat, jsem strašná..
No a jak se máte vy?:)

Aktivita žadná..

4. dubna 2015 v 5:54 | *Sofii* |  Moje kecy
Ahoj,
nechce tím říct mou aktivitu,.,snažím se komentovat všechny a většinou do pár hodin/dnů co článek vydáte ,ale na mém blogu je mrtvo, má to vůbec smysl pokračovat, aspoň teď?


Prázdninyy :)

2. dubna 2015 v 10:02 | *Sofii* |  Moje kecy
Ahojte,
krásný první prázdninový den ,přeji :). I když počasí není moc dobré, tak to nevadí, hlavně, že budem pár dní bez školy,mm? :))
Za 13 dnů máme přijimačky a já začínám být nervní a trochu vyděšená...Měla bych se asi hoodně začit šprtat..ale jsem tak líná :( :D.
A jaké plány máte na prázky vy? Já krom učení chci zaměřit tu hromadu času na jěště obtížnější posilovaní, malovaní (udělala jsem si takové super napis Revolta, už se těším až to dám na zeď:D), psaní a být s rodinou a občas někam vyjít :D
Taky bych ráda našla něco W.i.t.c.h. ,něci nového..Pokusím se ,snad :). Krom toho budou asi vycházet moje kecy :D :)
A napsala jsem jěště jednu básničku,nebo něco možná i na kratký způsob textu pisničky, tak pokud máte nálada ,tak budu ráda za každé přečtení :)(ooo ano,vím je zase o lásce a tak napůl opět psaná ve škole,jsem hrozná :D)
"Vím ,že to není oukej
že se děje něco divné, věřím nás nás
takhle to jednou bude,
Spolu usínat, spolu vstávat
spolu celý život,prosím..myslím to vážně
Jsi ta moje druhá polovina, mé druhé já
I přes ty překážky, nikdy to nevzdám
Sen o společnem sdílní všeho,
už mě začíná dusit a tak to chci pustit..
být jen ty a já"
Anoo hodně amaterské :D,ale jde mi to všechno ze srdce