Červenec 2015

Tipy na snídaně :3

14. července 2015 v 22:34 | *Sofii* |  Moje kecy
Ahoj,
tak mě napadlo, že bych ráda napsala článek s recepty a přípravama na sladké a zdravé snídaně :). V poslední době mě celkem hodně baví pečení/vaření, bohužel většinou jen těch snídaní :D Všechny recepty jsou jednoduché, dobré a hlavně nemusíte mít strach, že by jste z nich přibrali, nebo tak něco.. A řekla bych, že jsou i celkem vydatné, což by na snídani mělo být (snídaně nejdůležitější jídlo dne). Tak se tedy do toho pustmě :)

W.Í.T.C.H Od A do Z- Urývek :)

10. července 2015 v 20:39 | *Sofii* |  W.Í.T.C.H.

BĚHÁNÍ
Mně tedy není proti mysli běhání v parku, a to hlavně proto, že mi udržuje vytrénované svaly i v době, když je zimní stadion zavřený. A pak, když máš dobrou náladu, můžeš v parku potkat jiné sportujicí lidi a udělat si přátelé!
-Cornelia
Samý blbosti! Naprosto zbytečná námaha. Navíc, jak se může člověk s někým seznámit, zatímco se potí v tričku a sotva popadá dech? No, jen si to představte, Cornelia neví, co mluví.
-Irma

BRÝLE
Jsou fantastické, když je člověk může používat jako čelenku. černé, transparentní nebo zabarvené stačí, když budou dostatatečně výrazné! Já jich mám od každého typu hromadu a děsně se mi libí. Neobjevila jsem jěště takové brýle, jako má Taranee, protože ty jsou fakt boží. Ale já po nich pátrat nepřestanu!
-Hay Lin
Hay Lin zapomíná na malý detail: neexistuje nic horšího, než když se ti zamlží brýle, zatímco se pokoušíš napít horkého čaje!
-Taranee

STYL
Pro mě je to totéž co krása. Mít osobitý styl znamená umět sdělit všem, kdo jsi. Takže musíš být naprosto užasná ve chvíli, kdy vyjadřuješ svou osobnost, pokud ovšem nejsi někdo jako Courtney a Bess. Pokud by ony měly najít styl, který by ladil s jejich osobností, musely by se podobat příšeře z pravěku!
-Hay Lin

PŘÁTELÉ
Život s nimi chutná daleko líp, protože to jsou lidi zvláštní, jedineční, neopakovatelní a nejde se bez nich obejít.. Takže na tohle téma bychom mohly popsat dalších 5 stránek, ale k čemu by to bylo? Stačí přece jediný příklad, přece my- W.Í.T.C.H.

A teed bych jěště ráda přiložila moje 2 čmáranice..:D Já už opravdu nemám moc co dělat a začinám se šíleně nudit a upadat do špatných nálad ._. :D

Tag- Co dělá mně mnou

5. července 2015 v 19:50 | *Sofii* |  Moje kecy
Ahoj, dneska jsem četla tenhle tag u Tanhay a hrozně se mi libil, tak jsem si řekla, že ho taky udělám! :D :33

Postavy Elyon, Caleb, Yan Lin, Phobos a Cedrik

3. července 2015 v 15:52 | *Sofii* |  W.Í.T.C.H.
Ahooj,
viděla jsem už podobný obrázek jako postavy W., ale tady tyhle postavy jsem jěště neviděla :) Vy?
Jinakk.. už zítra jedem domů, takže se na blogu budu fakt víc snažit! :)
Mějte krásné prázdniny!!

PLL

1. července 2015 v 22:31 | *Sofii* |  Moje kecy
Ahoojte, ted jsem se poslední dobou uplně zažrala do PLL..:3 Je to jěště někdo takový? :D Koho z nich máte nejraději? :D :3.