Listopad 2015

Omluva a jak by to mohlo jít dál?? :)

12. listopadu 2015 v 18:50 Moje kecy
Zdravím vás, týjo po neskutečně dlouhé době :O :(,
omlouvám se, ze jsem tady tak dlouho nebyla.. Nebudu to shazovat jen na školu, ale shodím to i na rodiče :D Mám doma ted celkem problémy, protoze já dělám problém, jsem prostě takový problém asi no :D Co uz. Ale samozrejmě jsem se mohla občas něco napsat, jenze nebyla ani nálada.. Jen na tenhle článek se odhodlávám asi 2 týdny, protoze bych chtěla být aspon trošku aktivní, ale porád si ríkám, ze není čas, chut a kecy a kecy..
Pravda ze školy je hodně (i kdyz se uprímně skoro vůbec neučím), ale člověk prijde po 4-5hod odpoledne domů, zajdu si do fitka, nebo si dělám něco ve svým volném času pro sebe, a pak je najednou 8 večer a já si jěště píšu s lidma a pak spát :D no jsem hrozná..
Neslibuji nic, ze se sem vrátím, ale občas bych sem ráda něco pridala, protoze mi to vazně hodně chybí.. Ale mozná to nebude jen ohledně W.Í.T.C.H, ale treba o mě o fitness, jídle, pečení a tak dále :)
Jinak..z mé pocitové strany.. jak se ted začalo vše doma kazit (díky mně), tak začinám upadat na tu bad stranu, mám pocit a je mi to líto ze budu dělat zlé věci atd...Opět se začínám bát mozná pricházející deprese, nebo hur treba drog..Nechci to nějak šíleně hrotit, kdoví co bude, ale chtěla jsem se někde podělit aspon o trošku svých obav, kterou mám ted plnou hlavu. Kazdopádně uvidíme :)
Co vy jak se máte? :O Chyběly jste mi :)
______________
A ják pravdivé :DD A omlouvám se jestli byl článek zmatený, ale já sama jsem a taky jsem uz dlouho nepsala, tak to snad zlepším :))