Červenec 2016

Co dělat o prázdninách když se nudíš? :O

29. července 2016 v 23:55 | *Sofii* |  W.Í.T.C.H.
tak tady je pár tipů co mě napadlo <3
1) Trávit čas s přáteli, přítelem a rodinou
-Je úplně jedno kde ten čas trávite, at už to je u vody, na horách, někde na dovolené nebo třeba jen u tebe na zahradě.. důležité je být s lidma, které máš ráda a jejich společnost si užíváš :) Mě třeba stačí k vyvolání dobré nálady zajít na kávu s dobrou kamarádkou, pustit si fajn film s přítelem, zajít na hory s rodiči nebo si třeba jen pokecat s bráchou :)
2) Trávit hodně času v přírodě nebo prostě někde venku
-To navazuje na tu jedničku.. ale samozřejmě je někdy příjemné zajít si do lesa jen tak sama a pěkně si tam uspořádat myšlenky. Zajít na ten bazén, opalovat se u babičky na chatě, jít sbírat borůvky a maliny.. prostě se jakkoli zaměstnat někde v přírodě a na vzduchu a na chvíli vypnout sociální sítě, neřešit a jen tak chillovat. Bud sama nebo teda s přáteli :)
3) Rozvíjet svůj talent (třeba i ten prozatím skrytý)
-To může pro každého znamenat něco jiného. V létě máš spousu volného času, tak proč ho nevyužít na rozvíjení sama sebe? Můžeš začít malovat, psát básničky a povídky, cvičit, lépe se stravovat a věřte mi, že časem se ve všem co začnete dělat ukážou výsledky a budete nadmíru nadšení, a to je přece super, ne? Radost ze života je přece skvělá
4) Dělat to co přes školní rok nestíhate
- At už jde o to cvičení, nebo třeba o sledování různých filmů a seriálů, nebo čtení knih, tak zrovna v tomhle čase na to máte moc času a byla by škoda to promarnit :)
5) Cestovat
-I když třeba nejedete nikam do zahraničí, tak můžete procestovat vlakem ČR, nezdá se to, ale skrývá spoustu krásných míst.. Především tedy ty hory, louky a lesy :) taky si ale najde hodně hezkých měst, které určitě stojí zato, aby jste si na ně udělali čas a prohlédli si je, nebo aspon navštívili třeba jen nějaký ten zámek čí hrad, kde to je vždy nabité různou energii a vibracemi

Hlavně si prázdniny užívejte a budu ráda, když mi napíšete dolů do komentářů co nejraději přes prázdniny děláte vy :)