Srpen 2016

Všechno zlé je k něčemu dobré?

2. srpna 2016 v 20:34 | *Sofii* |  Moje kecy
Všechno zlé je k nečemu dobré?
Až do nedávna bych s tímhle výrokem souhlasila, bohužel nové události mi změnily názor. Když se stane něco zlého, tak by si z toho člověk měl vzít kus dobrého nebo aspon něco poučného, ne? Příjde mi, že by to tak mělo být a když se zamyslím, tak to předtím i sedělo. Jako velké negativum jsem brávala moje vnější zároven i vnitřní sebepoškozování.. doby kdy jsem se týrala hlady a ruce si nechala krvácet pod tlakem žiletky.. Jistě, když se na to podívame ted zní to hrozně a je těžké v tom najít něco dobrého nebo snad povzbudivého.. Ale já vím své a tohle všechno mi pomohlo k cestě poznávání sama sebe, ale jen díky tomu, že jsem se přes to časem díky pár vlivům přenesla a začala se mít ráda a neubližovat si.
Bohužel si ted říkám jak může být svět sakra tak nespravedlivý?! Co jsem já nebo ona dělala tak špatného, že si tohle zasloužila? Jde o moji mamku.. Před půl rokem měla 2 mozkové mrtvičky, ležela asi týden v nemocnici a přestala vidět perfireně na jedno oko. Moje maminka je ale pořádná lvice a přenesla se přes to a začala zase pořádně žít, i když s horšími následky.. Tím myslím to oko a taky ji omezili pohyb, což je pro ní jako pro milovnici sportu a zdravého životního stylu, to nejhorší..
Ale i tak zvládala a my ji byli neustále podporou. Časem si musela dát do srdce tzv. "deštník", aby zaplnila díru v něm, čímž musela ještě víc omezit pohyb. Říkali jsme si okey, bylo to zlé, ale ted už je to vše za námi, ne?..
Ale minulý čtvrtek mamka dostala infarkt a ještě do dnešního dne leží opět v nemocnici.. Ke všemu ji ještě oteklo srdce. Min. 2 měsíce nemůže dělat skoro nic jen odpočívat.. nesmí chodit do práce, ani třeba utírat prach..
Nechci at to vypadá jako litovaní, ale sakra proč se tohle musí dít?
Ta představa, že příjdete o tu nejmilovanější osobu ve svém životě, je vážně děsivá a nedá mi v noci spát..